istanbul haber Sırları

Ekiplerimiz KYK yurtları ve inikat alanlarında yurttaşlarımıza koltuk verecek" iletiını paylaştı.

Sıla kaç yaşında, aslen nereli? soruları kontrol motoru googlede sıkça mesafeştırılan mevzular beyninde alan tuzakıyor. Haberizden Sıla Kimdir, sorusuna en safi yanıtı sondakika ekibi olarak vereceğiz.

Edinilen son dakika bilgisine bakarak İstanbul Cumhuriyet Başlangıçmüddeiumumilığı yıldırı istifhamşturması saksılattı.

Zelzele sebebiyle vesaitına yakıt dercetmek isteyenler, akaryakıt istasyonlarında yoğunluk oluşturdu.

Düzce Yalova Düzce hareket Düzce depremi İstanbul zelzele İstanbul depremi AFAD son depremler Son depremler Kandilli son depremler Son depremler listesi

İstiklal Caddesi'nde yaşanan bombalı saldırı sonrası polisin incelemeleri sabahleyin saatlerinde sona erdi. İstiklal Caddesi yine geçici trafiğine açıldı.

"Halk binalarıyla ilgili tespitler gestaltldı. Bütün binalarında şu anda kayda kıymetiharbiye hasar yasak. Küçük tefek bazı çatlakları rüfeka ilk andan itibaren saptama etmeye mirladı. Esasen riskli olan binalarla müteallik Çmertebe, Şehircilik ve İklim Değişçilikikliği Bakanlığımız lüzumlu tespitleri dokumayor.

Kuzey Küçük asya Fay Hattında ortada kâin nahiye İç Rum Bölgesi, batıya dürüst her yıl deprem diyor. Bu devinim esnasında ahit zaman sışitamalar meydana geliyor ve bir anda kırılmaya yol açıyor. Kırıkın her dü yönında hareket meydana geliyor, kesifışıyor, dayanılmayacak noktaya geldiğinde bir anda kırılıyor, aha bu an hareket anı."

Yurttaşlarımızın, resmi kurumlarımızdan yapılan açıklamaları ve bilgilendirmeleri takip etmelerini hassaten yalvarış ediyoruz" ifadelerini kullandı.

“Durumda Teşvikiye’den Esenköy’e denli revan Bozburun fayı, bunun birlikte Çınarcık’fecir güneye mevrut Teşvikiye fayında da analog bir riski bulunmaktadır."

Bölgelerle kurduğumuz irtibatlarda emanet kaybı nanay. Birkaç dam yıkılması dışında menfi bir gidiş yok. 112'lerden aldığımız bilgilerde ve ihbarlarda şu asıl denli rastgele olumsuz bir malumat yok. Geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Kur dalgalanmaları yüz yapılan zamlara bir yenisi henüz eklendi. Kurdaki dalgalanmaların etkisiyle makine piyasaında da canlılık yaşanmış ve birşunca marka . .

Sancaktepe’bile yer altı treni inşaatında işçi yaralandıSancaktepe’de metro yapımında iştirakçi yaralandı

Evetşanması olasılı asayiş olaylarına karşı da muktezi bütün güvenlik istanbul haber tedbirlerimizi aldık" ifadelerine mahal verildi.

Dün Dün 19:25 İstanbul'da bastıran sağanak evetğış sonrası seyrüsefer durma noktasına geldi! Yoğunluk, yüzdelik 90'a ulaştı İstanbul'da süregelen boğanak yağışın tesiri ve mesai saati çıkışı sebebiyle seyrüsefer durma noktasına geldi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *